Ar kada nors mėginai pažiūrėti į savo situaciją ar rūpimą klausimą kitu kampu?

Ar kada nors mėginai pažiūrėti į savo situaciją ar
rūpimą klausimą kitu kampu?

Mūsų požiūriai yra linkę nusistovėti. O kartais ir įsisenėti. Susipažinusi su POINTS OF YOU™ sąmoningumo ugdymo žaidimu jį pamilau dėl kūrybiškos galimybės praplėsti požiūrį ir prieiti prie situacijos iš kitos, kartais net netikėtos pusės. Tai it klausimo analizė iš kitos perspektyvos, be vertinimų, tik su pastiprintu kritiniu mąstymu.

Esu sertifikuota POINTS OF YOU™ sąmoningumo žaidimo trenerė. Mėgaujuosi plačiomis jo panaudojimo galimybėmis tiek sesijose, tiek renginiuose, tiek asmeniniame tobulėjime. Sąmoningumo žaidimą sudarančios nuotraukos, žodžiai išlaisvina vaizduotę, leidžia ištrūkti iš proto pinklių, įgalina lengviau svajoti ir pažvelgti į situaciją iš naujų galimybių pusės.

Kas yra Points of You™ ?

Tai visame pasaulyje pripažinta ir taikoma profesionalų (terapeutų, trenerių, mokytojų, vadovų ir kt) efektyvi ir kūrybiška priemonė, skirta tiek asmeniniam, tiek komandiniam tobulėjimui. Šis žaidimas apjungia kūrybiškumo ir sąmoningumo ugdymą, kai siekiama išsivaduoti iš įsisenėjusių mąstymo modelių ir nuostatų. Pažadina „mąstymą už dėžės ribų”, atveriant naujus pokyčių ir sprendimų galimybes sprendžiant rūpimą klausimą! Points of You sukurtas Izraelyje 2006 metais ir yra naudojamas net 147 pasaulio šalyse. Naudojamos asmeniniam tobulėjimui, situacijų sprendimui, šeimose, porose, specialistų kabinetuose ir įmonėse.

DOMINA PASIŪLYMAS INDIVIDUALIAM RENGINIUI?

Pasinerk į efektyvią ir kūrybišką situacijos analizę su 1 mėnesio trukmės programa.

PROGRAMA: “KŪRYBIŠKA SITUACIJOS ANALIZĖ”

Mūsų protas niekada nenustos galvoti. Mintis galime pakeisti kitomis mintimis. Tik ne taip greitai pakeičiame su jomis susijusius jausmus. Todėl situacias reikia išgyventi, jas suprasti, o ne jų vengti.

Sesijos, papildytos POINTS OF YOU™ sąmoningumo žaidimu – tai kūrybiška situacijos analizė „iš šalies“. Joje nėra vertinimų, tik platesnis požiūro kampas.

Mano vaidmuo šiose sesijose – palydėti Tave aiškumo, vidinės laisvės ir pasitikėjimo keliu. O svarbiausia tikėjimo, kad MAŽAIS VEIKSMAIS PAJUDINAMI DIDELI DALYKAI.

Programoje ĮSKAIČIUOTA:

Ši programa TAU, jei:

01

KOUČINGO SESIJA ONLINE

Trukmė: 1 val.

Prieš online sesiją gausite užpildyti pažintinę užduotį, strateginį klausimyną, kuris Jums leis stabtelėti ir susimąstyti gryninant rūpimą klausimą, o man padės susipažinti su Jūsų situacija. Išgryninama užklausa. Online sesijoje pasineriame gilyn į situaciją.

Reikalinga rami, susikonecntravimui tinkanti erdvė ir geras interneto ryšys.

02

INDIVIDUALI SESIJA GYVAI SU POINTS OF YOU™

Trukmė: 1,5val.

Po online sesijos suderiname gyvo susitikimo laiką. Sesija vedama pasitelkiant sąmonigumo žaidimo ugdymą. Situacija peržvelgiama kitu, kūrybišku kampu.

Sesijos pabaigoje sutelkiamas dėmesys į kitą žingsnį: padaromos įžvalgos ir apibrėžiami būsimi veiksmai.

Užsiėmimai vykdomi Vilniuje, A.Jakšto gatvėje.

03

FOLLOW UP SESIJA

Trukmė: 1 val.

Užtvirtinimas. Įsisąmoninimas.

Sesijos online arba gyvai. Galima pasirinkti.

Apie tave? Užsakyk dabar

Kokia investicija?

KAINA: 120EUR (vietoje 189 EUR)

Nesi tikras?

Turi papildomų klausimų? Registruokis NEMOKAMAI 30min sesijai.